BUNDLE - agencja reklamowa projektowanie etykiet opakowań animacje video wyjaśniające

Wybierając ofertę dla siebie, wybierasz sposób widzenia swojej marki przez jej odbiorców. Zaczynasz pisać historię marki i nadajesz jej bieg.

Kreacja do druku

  • projektowanie opakowania / etykiety produktu

  • ilustracja
  • identyfikacja wizualna
  • komunikacja marketingowe (katalogi, ulotki, itd)
  • projektowanie reklamy zewnętrznej

Kreacja na ekran

  • animacje reklamowe
  • filmy wyjaśniające / explainer video
  • strony internetowe
  • spoty reklamowe – radio

Agencja Reklamowa

Jesteśmy agencją kreatywną, realizująca projekty na potrzeby wielu mediów: poligrafii, internetu, filmu, współczesnych nośników multimedialnych itd. Czy jest to projektowanie etykiet / opakowań czy produkcja filmów wyjaśniających / instruktażowych, Agencja Reklamowa BUNDLE może zaproponować Klientowi pełną i spójną obsługę projektu na etapie planowania, kreacji i produkcji.
Przekaz, który chcemy zawrzeć w projektach może być sugestywny niezależnie od pola na którym działamy. Materiały drukowane, projektowanie etykiet / opakowań, internet / projektowanie stron www, ilustracja, key visual, filmy reklamowe / video, multimedia.

Design

Postawiliśmy na komunikację wizualną jako środek wyrazu najbardziej przyjazny. Przyjazny swoją uniwersalnością i łatwością przyswajania. Pracujemy w designie, tworzymy design, komunikujemy się, rozmawiamy i myślimy językiem designu.
Kreujemy osobowość marki poprzez to co widzi odbiorca. Pomagamy tworzyć wizualną osobowość marki – coś co wyróżnia ją wśród konkurencji a bez czego staje się anonimowa i nierozpoznawalna.

Kreacja

Narzędziem pracy w nowoczesnym designie jest nie tylko estetyka, a przynajmniej nie przede wszystkim. Dobry projekt potrafi przyciągnąć uwagę odbiorcy swoją oryginalnością rozwiązań, indywidualizmem, estetykę pozostawiając w roli „sosu czekoladowego”. Należy przy tym wspomnieć, że najlepsze projekty potrafią zaskoczyć swoją prostotą i czytelnością przekazu nie rezygnując przy tym z wszystkich elementów o których wspomniano powyżej.
Nasza oferta skierowana jest do Klientów zainteresowanych oryginalnością i nowatorstwem rozwiązań. Trzeba przyznać, że praca przy użytecznych, estetycznych, oryginalnych projektach sprawia nam dużą przyjemność. Przekonujemy się o tym codziennie.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to coś co łatwo zdefiniować a trudniej stworzyć. Coś co definiuje obecność podmiotu / marki na rynku, pozwala na wyróżnienie się pośród konkurencji a przede wszystkim jest akceptowane i rozpoznawalne przez odbiorców.
Składa się na nią nie tylko wzór logo / logotypu czy kolorystyka ale również liternictwo, typografia, charakter grafiki czy zespół reklamy zewnętrznej.

Jesteś zainteresowany współpracą z Agencją BUNDLE?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego (przejdź na stronę Kontakt)
lub napisz na adres e-mail: biuro@bundle.pl

Katowice / Chorzów / Śląsk
32 206 81 91
504 360 094
crossmenu